Wedstrijdkalender

Wedstrijdkalender 2021/2022.
Wij als Wedstrijd technische Commissie (WtC) hebben, onder voorbehoud, een wedstrijdkalender opgesteld die in september begint.
Het wedstrijdseizoen loopt nu van september 2021 t/m juni 2022.

Lees meer
Oktober 2021
Zondag 3 oktober
11:00 – 17:00

Landelijke Competitie 2e wedstrijd

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie: De Kelder - Borculo
2ᵉ divisie: Kegelhuis Bareveld - Nieuwediep
3ᵉ divisie: Concordia - Brummen
4ᵉ divisie: Kegelhuis Dieren - Dieren

Vrijdag 8 oktober

50 plus Toernooi

Engelenburgerlaan 1, 6971 BT Brummen
t/m 10-10-2021

Wedstrijddagen:
Vrijdagavond 8 okt, zaterdagmorgen/middag 9 okt en zondagmorgen/middag10 okt.
Voor dames en heren.
Bij voldoende belangstelling en/of aanmeldingen wordt ook een vrijdagmiddag poule toegevoegd.
Aanvangstijden:
Vrijdagavond 8 okt. 19:00 uur.
Zaterdagmorgen 9 okt. 10:00 uur zaterdagmiddag 14:30 uur.
Zondagmorgen 10 okt. 10:00 uur zondagmiddag 14:30 uur.
Inschrijfgeld € 7,50 p.p
Harry Timmer 06-15532007
Joop van der Heide 06-24660240

Zondag 17 oktober
11:00 – 17:00

Landelijke Competitie 3e wedstrijd

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie: Kegelcentrum Nijmeegse Kegelbond - Heumen
2ᵉ divisie: Sultan Palace - Rijsbergen
3ᵉ divisie: De Gaech - Delft
4ᵉ divisie: Kegelcentrum Winterswijk - Winterswijk-Henxel

Vrijdag 29 oktober

Open Dierens Kampioenschap 2021

Veerstraat 6, 6953 BH Dieren
t/m 07-11-2021

Kegelhuis Dieren - Dieren

Zaterdag 30 oktober
13:00 – 16:00

NJV KNKB

NaJaars Vergadering KNKB.
Locatie nog niet bekend. Meer informatie volgt.

November 2021
Zondag 7 november
11:00 – 17:00

HOI Toernooi

Bolder 18, 6581 SZ, Heumen

Hoi Toernooi in Heumen

Zondag 14 november

NK Junioren

Mozartlaan 424, 2625 CS Delft

Meer informatie volgt.

Zaterdag 20 november

KNKB Open DUO Toernooi

Lochemseweg 3, 7271 WB, Borculo
t/m 21-11-2021

Meer informatie volgt.

Zondag 28 november
11:00 – 17:00

Landelijke Competitie 4e wedstrijd

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie: Kegelhuis Bareveld - Nieuwediep
2ᵉ divisie: Dorpshuis het Onderschoer - Barchem
3ᵉ divisie: Kegelcentrum Doesborgh - Doesburg
4ᵉ divisie: Kegelhuis Dieren - Dieren

December 2021
Zaterdag 11 december
11:00 – 17:00

BOK Toernooi

Lochemseweg 3, 7271 WB, Borculo

BOK Toernooi in Borculo. Meer informatie volgt nog.

Zondag 12 december
11:00 – 17:00

BOK Toernooi

Lochemseweg 3, 7271 WB, Borculo

BOK Toernooi in Borculo. Meer informatie volgt nog.

Januari 2022
Zondag 23 januari
11:00 – 17:00

Landelijke Competitie 5e wedstrijd

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie: De Friesche Club - Leeuwarden
2ᵉ divisie: Kegelbaan "de Vrijheid" - Winschoten
3ᵉ divisie: Kegelhuis Dieren - Dieren
4ᵉ divisie: De Ploeg - Varsseveld

Zaterdag 29 januari
10:00

Het Wieskamp Open

Kobstederweg 13, 7113 AA, Winterswijk Henxel
t/m 30-01-2022

Inschrijven is al mogelijk via e-mail
Ochtenwedstrijd van 10:00 tot 14:00 uur
Middagwedstrijd van 14:30 tot 18:30 uur
Details volgen nog

Februari 2022
Maandag 7 februari

Alinghoek Toernooi

Alinghoek 16a, 9533 PE, Drouwen
t/m 20-02-2022

Het Alinghoek Toernooi van 7 februari t/m 20 februari 2022.

Zondag 13 februari
11:00 – 17:00

Landelijke Competitie 6e wedstrijd

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie: Concordia - Brummen
2ᵉ divisie: De Friesche Club - Leeuwarden
3ᵉ divisie: De Ploeg - Varsseveld
4ᵉ divisie:Kegelbanen Frielinkhof - Doetinchem

Maart 2022
Zondag 6 maart
11:00 – 17:00

Landelijke Competitie 7e wedstrijd

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie: Kegelbaan "de Vrijheid" - Winschoten
2ᵉ divisie: Kegelcentrum Doesborgh - Doesburg
3ᵉ divisie: De Gaech - Delft
4ᵉ divisie De Hanzehal - Zutphen

Zaterdag 19 maart

Selectie Persoonlijk kl A-B-C D/H

Bolder 18, 6581 SZ, Heumen

Meer informatie volgt.

Zondag 20 maart

Selectie Persoonlijk kl A-B-C D/H

Bolder 18, 6581 SZ, Heumen

Meer informatie volgt.

April 2022
Zaterdag 2 april

Finale Persoonlijk C

Kobstederweg 13, 7113 AA, Winterswijk Henxel

Meer informatie volgt.

Zondag 3 april

Finale Persoonlijk B

Kobstederweg 13, 7113 AA, Winterswijk Henxel

Meer informatie volgt.

Zondag 10 april

Finale Persoonlijk A

Rijksstraatweg 359, 2025 DB Haarlem

Meer informatie volgt.

Zondag 24 april

Finale KNKB Bekerwedstrijd

Bredaseweg 31, 4891 SJ, Rijsbergen

Meer informatie volgt.

Mei 2022
Zondag 15 mei
11:00 – 17:00

Landelijke Competitie 8e wedstrijd

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie:> De Gaech - Delft
2ᵉ divisie: Kegelcentrum Nijmeegse Kegelbond - Heumen
3ᵉ divisie: Haarlemse Kegelbond - Haarlem
4ᵉ divisie De Kelder - Borculo

Zaterdag 28 mei
13:00 – 16:00

ALV KNKB

Algemene Leden Vergadering KNKB Meer informatie volgt.