Maart 2019
Zaterdag 23 maart
t/m 24-03-2019

De scores in de lijst verversen niet automatisch, klik op Functietoets F5 om de laatste stand te zien.

April 2019
Zaterdag 6 april
11:00

Finale Persoonlijk Kampioenschap Klasse C

Rijsbergen

Dames / Heren

Zondag 7 april
11:00

Finale Persoonlijk Kampioenschap Klasse B

Rijsbergen

Dames / Heren

Zondag 14 april
11:00

Finale Persoonlijk Kampioenschap Klasse A

Winterswijk

Kegelcentrum Winterswijk ('t Wieskamp)
Dames / Heren

Mei 2019
Zaterdag 11 mei
13:00

Algemene Ledenvergadering

Zwolle

Agenda en vergaderstukken volgen.

Zaterdag 18 mei
11:00

Finale Bondswedstrijd klasse B/C Dames

Varsseveld
Zondag 19 mei

Frans Oudshoorn Toernooi

Zwolle

Voor vijftallen (gemengd)

11:00

Finale Bondswedstrijd klasse B/C Heren

Varsseveld
Zondag 26 mei

1ᵉ divisie Bornerbroek
2ᵉ divisie Doetinchem
3ᵉ divisie Borculo
4ᵉ divisie Kegelcentrum Winterswijk ('t Wieskamp)
5ᵉ divisie Malden

Juni 2019
Zaterdag 8 juni

Doesborgh Open

Doesburg
Zaterdag 15 juni

Doesborgh Open

Doesburg
Zaterdag 22 juni

Doesborgh Open

Doesburg
t/m 23-06-2019
Zondag 30 juni

Nationaal Trio Toernooi

Brummen

Open inschrijving

September 2019
Zaterdag 14 september

Jubileum Toernooi 110 jaar KNKB

t/m 15-09-2019

Programma volgt nog.Vrije inschrijving
Locatie nog niet bekend

Zondag 22 september

1ᵉ divisie Winschoten
2ᵉ divisie Borculo
3ᵉ divisie Biezenmortel
4ᵉ divisie Varsseveld
5ᵉ divisie Dieren

Zondag 29 september

Gereserveerd KNKB

Oktober 2019
Zaterdag 5 oktober

Prominenten Toernooi

Locatie nog niet bekend

Zaterdag 12 oktober

NK Gehandicapten

Nog niet bekend

Zondag 13 oktober

Peperbus Toernooi

Zwolle

Viertallen wedstrijd (dames)

Zondag 20 oktober

1ᵉ divisie Delft (te volgen via delft.kegelscores.nl)
2ᵉ divisie Haarlem (te volgen via haarlem.kegelscores.nl)
3ᵉ divisie Alkmaar (te volgen via alkmaar.kegelscores.nl)
4ᵉ divisie Borculo
5ᵉ divisie Warnsveld

Zaterdag 26 oktober

Martini Toernooi

Gronngen
t/m 27-10-2019
November 2019
Vrijdag 1 november

Open Dierens Kampioenschap

Dieren
t/m 09-11-2019
Zaterdag 2 november
13:00

Algemene Leden Najaarsvergadering

Zwolle

Agenda en vergaderstukken volgen

Zondag 3 november

HOI toernooi

Malden
11:00

NK Junioren

Haarlem

Vrije inschrijving

Zaterdag 9 november
11:00

Finale NK Duo wedstrijd Klasse 2

Delft

Duo's

Zondag 10 november
11:00

Finale NK Duo wedstrijd Klasse 1

Delft

Duo's

Zondag 17 november

Stedenontmoeting 2019

Varsseveld

Dit toernooi wordt georganiseerd door de OGK

Zaterdag 23 november
11:00

Bekerkampioenschap 4ᵉ & 5ᵉ div.

Malden

Open inschrijving

11:00

Bekerkampioenschap 2ᵉ div.

Gronngen

Teams uit de 2e divisie

Zondag 24 november
11:00

Bekerkampioenschap 3ᵉ div.

Malden

Teams uit de 3e divisie

11:00

Bekerkampioenschap 1ᵉ div

Gronngen

Teams uit de 1e divisie

December 2019
Zondag 8 december

Blauwvinger Toernooi

Zwolle

Vijftallen Heren