April 2020
Zondag 5 april

Finale Persoonlijk kl C D/H [AFGELAST]

Zondag 19 april

Finale Persoonlijk kl A D/H [AFGELAST]

Telt mee voor klassering
Haarlemse Kegelbond - Haarlem

Zaterdag 25 april

Finale Bondswedstrijd B Heren B-C klasse [AFGELAST]

Telt mee voor klassering
Zwols Kegelcentrum - Zwolle

Zondag 26 april

Finale Bondswedstrijd B Dames B-C klasse [AFGELAST]

Telt mee voor klassering
Zwols Kegelcentrum - Zwolle

Mei 2020
Zondag 3 mei

Landelijke Competitie 4ᵉ wedstrijd [AFGELAST]

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie: Kegelhuis Bareveld - Nieuwediep
2ᵉ divisie: Kegelcentrum Nijmeegse Kegelbond - Heumen
3ᵉ divisie: De Friesche Club - Leeuwarden
4ᵉ divisie: De Kelder - Borculo

Zondag 17 mei

Frans Oudshoorn Toernooi [AFGELAST]

Vijftallen gemengd
Zwols Kegelcentrum - Zwolle

Zondag 24 mei

Landelijke Competitie 5ᵉ wedstrijd [AFGELAST]

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie: De Gaech - Delft
2ᵉ divisie: Kegelcentrum Winterswijk - Winterswijk-Henxel
3ᵉ divisie: Zwols Kegelcentrum - Zwolle
4ᵉ divisie: De Boggelaar - Warnsveld

Juni 2020
Zaterdag 6 juni

Doesborgh Open

Zaterdag 27 juni
13:00

Algemene Ledenvergadering

Zondag 28 juni

Open Trio Toernooi Brummen

Open inschrijving
Concordia - Brummen

September 2020
Vrijdag 4 september

50/50+ Toernooi Brummen

t/m 06-09-2020

Concordia - Brummen

Zondag 6 september

Peter Kalf Toernooi Delft

Viertallen
De Gaech - Delft

Zondag 13 september
11:00

Landelijke Competitie 6ᵉ wedstrijd

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie: Haarlemse Kegelbond - Haarlem
2ᵉ divisie: Kegelcentrum Nijmeegse Kegelbond - Heumen
3ᵉ divisie: Kegelcentrum Doesborgh - Doesburg
4ᵉ divisie: Kegelhuis Dieren - Dieren

Oktober 2020
Zaterdag 3 oktober

Prominenten Toernooi Brummen

Zondag 4 oktober
11:00

Landelijke Competitie 7ᵉ wedstrijd

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie: Concordia - Brummen
2ᵉ divisie: Kegelbaan "de Vrijheid" - Winschoten
3ᵉ divisie: De Ploeg - Varsseveld
4ᵉ divisie: Kegelcentrum Winterswijk - Winterswijk-Henxel

Zaterdag 10 oktober

NK Gehandicapten

Zondag 18 oktober
11:00

Landelijke Competitie 8ᵉ en finale wedstrijd

Telt mee voor klassering.
1ᵉ divisie: De Kelder - Borculo
2ᵉ divisie: Kegelcentrum Doesborgh - Doesburg
3ᵉ divisie: Haarlemse Kegelbond - Haarlem
4ᵉ divisie: Concordia - Brummen

Zaterdag 24 oktober

Martini Toernooi

t/m 25-10-2020

Harm Wever - Groningen

Vrijdag 30 oktober

Open Dierens Kampioenschap

t/m 31-10-2020

Kegelhuis Dieren - Dieren

Zaterdag 31 oktober

Algemene Najaarsvergadering KNKB

Locatie nog niet bekend

November 2020
Zondag 1 november
Zondag 8 november

NK-Junioren

Zaterdag 14 november

KNKB Open DUO Toernooi

t/m 15-11-2020

De Kelder - Borculo

Zaterdag 21 november

Bekerfinale League 4

5-tal, Open inschrijving
De Ploeg - Varsseveld

Bekerfinale League 2

Op uitnodiging
Sultan Palace - Rijsbergen

Zondag 22 november

Bekerfinale League 1

Op uitnodiging
Sultan Palace - Rijsbergen

Bekerfinale League 3

Op uitnodiging
De Ploeg - > Varsseveld

Vrijdag 27 november

Borculo Open de Kelder (BOK)

t/m 29-11-2020

De Kelder - Borculo

December 2020
Zondag 13 december

Blauwvinger Toernooi Zwolle

Viertallen Heren
Zwols Kegelcentrum - Zwolle