2ᵉ div

Speeldata Locatie Organisatie   Speeldata Locatie Organisatie
9-9-2018 Lochem 8 o/d Lange Lochem   10-3-2019 Bareveld 8 o/d Lange Zuidbroek
7-10-2018 Malden Maastricht 2 26-5-2019 Doetinchem OGK dames
11-11-2018 Groningen G&O Groningen 22-9-2019 Borculo BKC 1
13-1-2019 Delft Delft 2 20-10-2019 Haarlem  Alinghoek 2

Deelnemers per team:

Rel.Nr. BKC 1   Rel.Nr. 8 om de Lange Lochem
15002680 Hans Snieder   15001946 Hans van de Kolk
15002825 Kevin Kweldam 15001948 Erald Leussink
15002831 Marcel Liebrand 15001951 Gerrit Floors
15002839 Tosca Kruize-Bruil 15001953 Gerrit Nijenhuis
15002843 René Raaben 15001957 Joop Borgman
15002847 Eduard Klein Severt 15001958 Cor Woertman
15002852 Monique Nijhof 15001959 Marc Huetink
15002856 Edwin Nijhof 15001961 Dick Huetink
       
Rel.Nr. KB 2   Rel.Nr. Delft 2
15001047 Bianca Soudant   15000497 Dirk Bakvis
15001050 Lea Harings 15000498 Rino Woudsma
15001052 Bianca Hanssen 15000499 Eelco Kruik
15001053 Tiny Caelen 15000501 Paul Wijnants
15001075 Jan Aarts 15000503 Robin Wijnants
15001102 Jo Killaars 15000506 Marcel Swaans
    15000470 Marieke van Oosten
    15003751 Syl Wijnants
       
Rel.Nr. Alinghoek 2   Rel.Nr. G&O Groningen
15001880 Janny de Jonge   15001526 Kina Heuvingh
15001884 Derkie Hebels 15001532 Luuk Heuvingh
15001885 Jans Hebels Jr. 15001538 Martin Eleveld
15001889 Frank Hebels 15001589 Bert de Vries
15001892 Linda Lemmen 15001683 Fred Mellens
15001894 Janneke Schuitema 15001697 A. Hellers
15001896 Annie Meihuizen 15001703 Janny Dorgelo
15001897 Robert Wijbenga 15001704 Hilda Broekema
         
Rel.Nr. OGK Dames   Rel.Nr. 8 o/d Lange Zuidbroek
15002008 Dinie Kempers   15001600 Fokko Frikken
15002011 Diny Kuiperij 15001602 Han de Jong
15002104 Maria Zenhorst 15001604 Jan Schrage
15002295 Riet Hulleman 15001605 Gerard Frikken
15002492 Anneke Zwierenberg 15001606 Johan Lichter
15002643 Petra van Westerhuis 15001608 Jos Schiphuis
15002658 Joke Heijink    
15002690 Truus Draayer      
Landelijke Competitie overzicht